Luxury 5* Home With Secret Garden And Free Parking

  • 80 m²
  • 3 hálószoba
  • 2 fürdőszoba
  • 5 vendég
  • 3 ágy

A Luxury 5* Home With Secret Garden And Free Parking Liverpool akár 5 vendéget is képes fogadni, és kiemelt elhelyezkedéssel büszkélkedhet, olyan ikonikus kulturális látványosságoktól, mint a Walker Művészeti Galéria, 7 km-re. A villa Croxteth körzetben található, és privát parkolót biztosít a helyszínen.

A Luxury 5* Home With Secret Garden And Free Parking kertre néző kilátással várja vendégeit. A Liverpool városi szállás fürdőszobái walk-in zuhanykabint és külön WC-t is magukba foglalnak. Hajszárító és fürdőlepedők szintén a fürdőszobai kényelem részét képezik.

Fodrász várják a pihenni vágyókat egy fárasztó nap után.

A Luxury 5* Home With Secret Garden And Free Parking konyhai felszereltsége kiegészül elektromos vízforralóval, hűtővel és konyhai edényekkel, amelyet az étkezőben biztosítanak. A Liverpool városi nyaralótól 150 m-re van a Rogina's Turkish BBQ Restaurant, ahol a vendégek különböző ételeket fogyaszthatnak.

Az ingatlan 7 km-re fekszik a Lime Street vasútállomástól, ugyanakkor az Anfield Stadion hozzávetőlegesen egy 10 perces vezetésre van. A Luxury 5* Home With Secret Garden And Free Parking olyan vallási helyekhez is hozzáférést nyújt, mint a 8 km-re lévő Érseki székesegyház. További helyi látnivalók közé tartozik a hozzávetőlegesen 5 perc sétára található Church Of The Good Shepherd. A vendégek továbbá a Storrington Road/worrow Road buszállomást nagyon közel találják a 3 hálószobás szálláshelytől.

Több lehetőséget szeretne?
Check Top hotels near Luxury 5* Home With Secret Garden And Free Parking Liverpool
A Classic Home In Liverpool
Csak mobilra érvényes ár

A Classic Home In Liverpool

9.0
Rendkívüli 36 értékelés
32 m az ingatlantól
USD 197 USD 177
éjszakánként
Comfy 3 Bedroom Home - Merseyside
Csak mobilra érvényes ár

Comfy 3 Bedroom Home - Merseyside

1.7 km az ingatlantól
USD 98 USD 88
éjszakánként
Antrim House By Serviced Living Liverpool
Csak mobilra érvényes ár

Antrim House By Serviced Living Liverpool

2.7 km az ingatlantól
USD 277 USD 249
éjszakánként
    Hogyan jut el a hotelhez

    Repülőterek

    Liverpool-John Lennon repülőtér
    17 km

    Vasútállomások

    Rice Lane Train Station
    4 km

    Szolgáltatások

    Internet

    • Ingyenes Wi-Fi a szobákban

    Parkolási lehetőségek

    • Parkoló

    Tevékenységek

    • Golfpálya

    Szolgáltatások

    • Széf
    • Gyors be- és kijelentkezés
    • Borbélyüzlet

    A konyhában

    • Elektromos vízforraló
    • Konyhaedények

    Pihenés

    • Kert

    A szobákban

    • Fűtés
    • Ülősarok
    • Tea és kávéfőző
    • Étkezőasztal
    • Vasaló eszközök

    A hálószobában

    • Elektromos takarók

    A fürdőszobában

    • Mosógép
    • Ingyenes piperecikkek

    Készülékek

    • LCD TV

    Design

    • Szőnyegezett padló

    Általános szolgáltatások

    • Nemdohányzó

    Háziállatok

    • Háziállat engedélyezett

    Fontos információ

    Bejelentkezés: 15:00-23:00 között
    Kijelentkezés: 08:00-11:00 között
    • Pótágy információ
    • A szobában nem helyezhető el kiságy.
    • A szobában nem helyezhető el pótágy.
    Gyakran Ismételt Kérdések
    • Hány vendéget tud fogadni a Luxury 5* Home With Secret Garden And Free Parking?
      A Luxury 5* Home With Secret Garden And Free Parking akár 5 vendég elszállásolására is alkalmas.
    • Van konyha a Luxury 5* Home With Secret Garden And Free Parking területén?
      Igen, a Luxury 5* Home With Secret Garden And Free Parking teljesen felszerelt konyhát biztosít.

    Elhelyezkedés

    Map
    A közelben

    Repülőterek

    Liverpool-John Lennon repülőtér
    17 km

    Vasútállomások

    Rice Lane Train Station
    4 km

    Közeli látnivalók

    Közeli éttermek

    Fotógaléria

    Értékelések

    Még nincsenek hozzászólások :(

    Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait

    Írja meg saját értékelését!

    Írja meg saját értékelését!

    Mikor utazott?

    Értékelése

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Nagyon rossz
    Kitűnő

    Az Ön adatai

    Hol lakik?
    Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.
    Irány a hozzászólások
    Az értékelés nem lett elküldve.

    Kapcsolat

    Ha több mint 4 szobára van szüksége, kérjük igényeljen csoportos foglalást.
    Az Ön adatai
    Tárgy
    Üzenet
    Luxury 5* Home With Secret Garden And Free Parking Liverpool

    Mutassa a térképen:

    Látnivalók
    Ajánlott éttermek
    Tömegközlekedés
    Köszönjük a visszajelzést
    Köszönjük, hogy feliratkozott
    Bezár